صفحه اصلي

صعود تيم فوتسال مركز علمي كاربردي دادگستري استان قم


قم - تیم های فوتسال دانشگاه قم و مركز علمي كاربردي دادگستري استان قم موفق به صعود از دور مقدماتي مسابقات فوتسال كاركنان دانشگاه قم شدند .

      به گزارش روابط عمومي مركز آموزش عالي علمي كاربردي دادگستري قم، در این دوره از رقابتها كه به ميزباني دانشگاه قم  برگزار مي شود تعداد 12 تيم از دانشگاهها و مراكز آموزش عالي استان قم شركت مي كنند و در قالب سه گروه 4 تيمي با يكديگر به رقابت مي پردازند.
در دور مقدماتي اين رقابتها تيم مركز علمي كاربردي دادگستري استان قم  درگروه سوم با تيمهاي دانشگاه قم و دانشگاه مفيد و دانشگاه تربيت معلم هم گروه شد و در بازي نخست در مقابل تربيت معلم قم قرار گرفت كه به دليل حاضر نشدن بازيكنان تيم تربيت معلم  در مقابل تيم علمي كاربردي دادگستري قم بازي با نتيجه 3 بر صفر به سود تيم دادگستري به پايان رسيد.
در ادامه تيم  علمي كاربردي دادگستري در مقابل ميزبان ابن دوره از رقابتها قرار گرفت و علي رغم تلاش بازيكنان بازي را 8 بر صفر به دانشگاه قم واگذار كرد.
در آخرين روز از دور مقدماتي اين بازيها تيم فوتسال مركز علمي كاربردي قم به مصاف تيم دانشگاه مفيد قم رفت و با ارائه يك بازي هجومي و استفاده از حركات تركيبي و اجراي توصيه هاي مربيان توانست نتيجه بازي را 4 بر 2 به سود خود رقم زند تا پس از تيم ميزبان با دو برد و يك باخت و كسب 6 امتياز به عنوان تيم دوم به مرحله بعد صعود كند.