آغاز ثبت نام دوره های كاردانی و كارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی كاربردي

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی كاربردی گفت: ثبت نام دوره های كاردانی و كارشناسی ناپیوسته پودمانی از 27 دی ماه آغاز می شود.  

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر رجبعلی برزویی در جمع خبرنگاران افزود: نتایج دوره های كاردانی پودمانی علمی كاربردی تا نیمه دوم بهمن ماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان می توانند از اواخر بهمن در دانشگاه به تحصیل بپردازند.

وی افزود : پذیرش دانشجو برای دوره های كارشناسی ناپیوسته پودمانی از طریق آزمون صورت می گیرد كه آزمون آن 29 اردیبهشت ماه 91 برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگان نیز از مهرماه آینده شروع به تحصیل می نمایند.
دکتر برزویی ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره های كاردانی و كارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی كاربردی را مجموعا 215 هزار نفر عنوان كرد و گفت: 146 هزار نفر برای دوره كاردانی پیوسته و 69 هزار نفر برای دوره های كارشناسی ناپیوسته پودمانی ، ظرفیت پذیرش دانشجو پیش بینی شده است.
وی به راه اندازی دوره های كارشناسی ارشد حرفه ای و مهندسی فناوری ارشد در دانشگاه جامع علمی كاربردی از سال جاری اشاره كرد و افزود : پذیرش دانشجو در این دوره ها از امسال اجرایی می شود و ظرفیت پذیرش دانشجو در آنها نیز متناسب با نیاز كشور خواهد بود.