فراخوان شانزدهمين جشنواره بين‌المللي تئاتر دانشگاهي ايران

   احتراما، نظر به اعلام فراخوان شانزدهمين جشنواره بين‌المللي تئاتر دانشگاهي ايران، به اطلاع مي‌رساند امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته كميته فني هنرهاي نمايشي دانشگاه با برنامه‌ريزي و دعوت از اساتيد و داوران برجسته كشور، آثار دانشجويان علمي-كاربردي ارسالي به جشنواره را مورد بازخواني و بازبيني قرار مي‌دهد. 

 

در همين راستا دانشجويان بايد يك نسخه از متن نمايشنامه يا هر اثر ديگر ارسالي خود را به آدرس اين معاونت ارسال نمايند، تا در اختيار كميته فني دانشگاه قرار گيرد. همچنين صاحبان آثار پذيرفته شده در جشنواره نيز بايد يك نسخه VCD اجراي صحنه خود را به اين معاونت ارسال كنند. گروه‌هاي علمي-كاربردي استان تهران نيز كه به جشنواره راه‌ يابند مي‌توانند با حضور در كارگاه آموزشي كميته فني، نمايش خود را اجرا كنند.

كميته فني هنرهاي نمايشي دانشگاه بر اساس روال چندساله خود، متون ارسالي و نيز VCD اجراي آثار راه‌يافته به جشنواره را قبل از داوري در مرحله نهايي جشنواره، با حضور اساتيد مجرب، بازخواني و بازبيني مي‌كند تا آثار دانشجويان علمي-كاربردي، قبل از رقابت در بخش نهايي جشنواره، مورد بازبيني فني قرار گرفته و تقويت گردند.

همانند چند سال اخير از صاحبان آثار برگزيده در جشنواره و نيز آثاري كه به تاييد كميته فني شايستگي حمايت را دارند تقدير و حمايت خواهد شد.

انتظار دارد اطلاع‌رساني شايسته در اين زمينه انجام گيرد.

آدرس ارسال آثار : تهران- ميدان وليعصر- بلوار كشاورز- خيابان شهيد كبكانيان- كوچه شهيد فرگاه- پلاك10- طبقه 2

جناب آقاي هاتف جليل‌زاده - 88986570 -021   88971629-021