فراخوان شركت در دومين فن‌بازار جمهوري اسلامي ايران

به‌اطلاع می‌رساند، در سالي كه مزیّن به نام «‌تولید ملّی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» است و مقارن با ایّام برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال 1391 (از 25 آذر لغایت 1 دی‌)، دومین فن‌بازار جمهوری اسلامی ایران توسط معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تهران برگزار خواهد شد. با توجه به هماهنگی‌های بعمل آمده با معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر است تا حداکثر توانمندی‌های کلیه مراکز دانشگاهی، پژوهشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و مراکز تحقیقاتی در حوزه فناوری‌های قابل تجاری‌سازی به‌نحو شایسته در فن‌بازار به‌معرض دید عموم گذارده شود.

 

لذا به اطلاع كليه دانشجويان، مدرسان، همكاران و شاغلين فعال و مرتبط با مقوله فناوری مي رساند كه مي توانند با مراجعه به وبگاه فن بازار به نشانی www.techtrade.ir نسبت به ثبت‌نام در بخش عرضه یا تقاضای فناوری اقدام نمایند. 

توجه: آخرين مهلت برای ثبت‌نام در بخش‌های مختلف فن‌بازار از طریق وبگاه،30/8/91 می‌باشد. مکان برگزاری فن‌بازار متعاقب هماهنگی لازم با حوزه معاونت محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقيقات و فناوري اعلام خواهد شد.

پيشاپيش از حسن توجه و همكاري كه مي‌فرماييد كمال تشكر را دارد.