فراخوان اولین جشنواره هنر های دانشجویی

اولین جشنواره هنرهای دانشجویی در سطح مراکز آموزش علمی کاربردی استان قم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان  قم، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم، بعنوان نهادی فعال در ارتقای سطح فرهنگی جامعه، با همکاری انجمن علمی گرافیک مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم، به منظور گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو و ایجاد فضایی هنری در جهت غنابخشی به ژرفای اندیشه و هنر دانشجویی، اقدام به برپایی اولین جشنواره در حیطه هنرهای گرافیک در سطح مراکز آموزش علمی کاربردی استان نموده است.

 

ایجاد رقابت سالم و شور و نشاط در بین دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم، بروز استعدادهای هنری دانشجویان علمی کاربردی و اثبات توانمندی ها دانشگاه علمی کاربردی در پرورش خلاقیت و هنر دانشجویان تحت آموزش آن، ارتقا سطح دانش هنری دانشجویان با برپایی کارگاه های آموزشی هدف از برگزاری جشنواره می باشد.

 

در بخش پوستر؛ پوسترها باید در قطع 100در 70 و با کیفیت 300dpi  طراحی و در یک CD با مشخصات کامل به دبیرخانه برگزاری مسابقه ارائه گردد. 

در بخش نقاشی و تصویرسازی نیز؛ تصویری با کیفیت در ابعاد A4 از اثر به دبیرخانه ارسال می گردد و پس از داوری و انتخاب، اصل اثر در ابعاد 13 در 18 به دبیرخانه ارسال می شود. 

همچنین در بخش عکاسی؛ آثار دیجیتال بر رویCD و در بخش آنالوگ اصل اثر در اسرع وقت به دبیرخانه همراه لوح فشرده از هر اثر یک پرینت در ابعاد A4ارسال گردد.

 آخرین مهلت ارسال آثار پنج شنبه نهم آذر ماه با محوریت روز دانشجو و با موضوع آزاد در بخش های پوستر، نقاشی و تصویر سازی، عکاسی می باشد.

 علاقمندان به شرکت در این جشنواره دانشجویی، برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.graphic-jd.ir مراجعه و آثار خود را به نشانی دبیرخانه به آدرس میدان مطهری، خیابان شهیدان پورزند، کوچه 4، پلاک 4 ارسال کنند.