ثبت نام بن‌کارت دانشجویی- طلبگي نمایشگاه کتاب تهران

ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از طریق سامانه اینترنتی اختصاص‌یافته آغاز شد.ثبت‌نام بن کارت‌های دانشجویی از 26/01/92 تا 6/02/92 ادامه خواهد داشت.

 

تمامی دانشجویان و طلاب تا 6 اردیبهشت فرصت دارند با مراجعه به سایتtibf.net برای ثبت‌نام بن‌کارت الکترونیکی خرید کتاب اقدام کنند.

توزیع کارت از تاریخ 7/02/92 شروع می‌شود. متقاضیان برای دریافت به شعب منتخب بانک صادرات ایران که اسامی آنها در این سامانه ذکرشده است مراجعه کنند.

مدارک لازم هنگام دریافت کارت یارانه کتاب عبارتند از کارتدانشجویی یا طلبگی معتبر و کارت ملی و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانهیارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتابتهران است و تاریخ اعتبار مبلغ موجود در کارت‌ها از 11/02/92 لغایت21/2/92(پایان روز کاری نمایشگاه) می‌باشد.

اعتبار موجود در کارت‌ها فقط از طریق دستگاههای کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است.اعتبار موجود در کارت‌ها 500 هزار ریال است که 250 هزار ریالآن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ومعادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.این میزان اعتبار برای بیست‌ و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتابتهران برای 400 هزار طلبه و دانشجو در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس اختصاصیافته است.

بانک عامل در این دوره از نمایشگاه کتاب بانک صادرات است؛ ازاین رو دانشجویان برای ثبت‌نام می‌توان در طول زمان اعلام شده به سایتمراجعه کنند تا با اختلال در ثبت‌نام مواجه نشوند. پیش از این اعلام شده بود که سایت www.ketabkhaneh.ir برای ثبت نام بن کارت دانشجویی اختصاص یافته که با توجه به مشکلات این سایتآدرس جدیدی معرفی شد.

نحوه ثبت نام

اما برای ثبت نام کافی است پس از ورود به سایت http://tibf.net بر روی "برایثبت نام کلیککنید"،کلیک کنید و در صفحه جدیدمشخصات و دانشگاه خود را وارد کنید.