بيانيه دانشگاه علمي كاربردي دادگستري كل استان قم در دعوت به شركت در انتخابات

امروز ايران اسلامي در سايه نعمت بزرگ ولايت، رهبري‌هاي بنيانگذار کبير انقلاب و خلف صالح ايشان حضرت آيت‌الله خامنه‌اي«مدظله‌العالي» و مجاهدت‌هاي 34 ساله فرزندان برومند خود عليرغم همه توطئه‌ها‌، تحريم‌ها و کارشکني‌هاي دشمنان مستکبر، به پيشرفت‌هاي چشمگير در عرصه‌هاي مختلف دست يافته و اميد ملت‌هاي مستضعف را به امکان رسيدن به قله‌هاي عزت و پيشرفت و رهايي از سلطه مستکبران بيش از پيش کرده است.

 

اکنون که ملت بزرگ ايران در آستانه امتحاني ديگر قرار گرفته است ، مهمترين مسئله همچون گذشته حضور حداکثري و پرشور مردم فهيم و موقعيت شناس ايران در عرصه سرنوشت ساز انتخابات است.

عرصه انتخابات بويژه انتخابات رياست جمهوري نقش بسيار مهمي در ادامه راه پرافتخار نظام اسلامي دارد، لذا توجه آحاد مردم به‌ ويژگي‌هاي نامزد اصلح با رهنمود گرفتن از ارشادات رهبر فرزانه انقلاب از اهميت خاصي برخوردار است.

برگزاري همزمان انتخابات شوراهاي اسلامي در سراسر کشور هم از اهميت به سزايي برخوردار است و مردم شريف ايران اسلامي در اين مورد نيز همچون انتخابات مهم رياست جمهوري بايد با مشورت و نظرخواهي از افراد زبده، آگاه و معتمد و تحقيق و بررسي، افراد صالح و شايسته را شناسايي کنند و امور اجرايي کشور، شهرها و روستاهاي خود را به دست آنان بسپارند.

دانشجويان و اساتيد و كاركنان مركز علمي كاربردي دادگستري كل استان قم نيز همگام با مردم فهيم، انقلابي و موقعيت شناس ايران اسلامي با عزمي مستحکم با هوشياري و حضور خود در پاي صندوق‌هاي راي انشالله اين بار هم فصل جديدي از قدرت و پيشرفت نظام مقدس جمهوري اسلامي را رقم مي‌زنند و با خلق حماسه سياسي اميدهاي دشمنان نظام را به ياس و نااميدي تبديل مي‌کنند.