فراخوان براي راهپيميايي عظيم يوم الله 22 بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم
«جاء الحق و زهق الباطل»


        دهه مبارک فجر، مقطع تابناک رهایی ملت مسلمان و قهرمان ایران از یوغ ستمشاهانی است که سالهای مدیدی، آزادی این ملت را به بند کشیده و ضمن غارت سرمایه های اقتصادی کشور ، هویت اجتماعی و تاریخی این مرز و بوم را تضعیف نموده است.

       تردیدی نیست که این نهضت بزرگ، به فرموده رهبر فرزانه جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت الله خامنه ای، مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشأت گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است  و  به امید حق تعالی تا قیام جهانی حضرت مهدی(عج) استمرار خواهد داشت. انقلابی که رساترین فریاد تاریخ انقلابات ،یعنی امام امت خمینی کبیر(ره) آن را هدایت و رهبری کرد.

        اینک به یمن آن صبر و استقامت و مبارزات حق طلبانه و پیروی از رهنمودهای حکیمانه معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، صاحب اقتدار و عزت عظیمی شده ایم که مستکبران شرق و غرب را به وحشت انداخته و چراغ راه مستضعفان و مسلمانان جهان گشته است. 

        بدینوسیله  از تمامی دانشجویان، مدرسان و کارکنان مراکز آموزش علمی-کاربردی استان قم دعوت می شود تا به مناسبت گرامیداشت سی و سومین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، همگام با مردم غیور و سرافراز استان ، با حضور در راهپیمایی ملی و مذهبی 22 بهمن، به مستکبرین و جهانخواران عالم اعلام کنیم که بر حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان می ایستیم و دشمنان این مرز و بوم را حیرت زده و پشیمان خواهیم کرد.