گزارش جلسه توديع و معرفه رياست مركز

مراسم توديع حجه الاسلام والمسلمين جناب آقاي سعداله قلي پور رياست سابق مركز علمي كاربردي دادگستري كل استان قم و معارفه جناب آقاي داود طيبي مورخ 21/07/92 به عنوان سرپرست جديد در مركز علمي كاربردي دادگستري قم برگزار شد.

 

این مراسم که با حضور جناب آقايان محمود صلبي و مهدي كاهه و سعيد كاوياني و ستار داود آبادي و سيد ابوالفضل حسيني سيرت  و جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه علمي كاربردي مركز دادگستري كل استان قم  همراه بود، از ساعت 16 روز بيست و يكم مهر ماه) در دفتر رياست دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این برنامه جناب آقاي سعداله قلي پور، (رئيس سابق دانشگاه) ضمن ابراز خوشحالی از انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علمي كاربردي دادگستري، توضيحات كاملي از وضعيت فعلي دانشگاه تعداد دانشجويان تعداد رشته هاي تحصيلي و آمار فارغ التحصيلان و دانشجويان در شرف فارغ التحصيلي و وضعيت كاركنان و اساتيد و .... ارائه داد 

وی با بیان اینکه جناب آقاي طيبي، از قضات برجسته و مدیران اجرایی فعال و متعهد در دستگاه‌های مختلف از جمله دادگستري بود، تصریح کرد: آشنایی من با ايشان به سالها پیش بر می‌گردد و با شناختي كه از ايشان دارم  ميدانم كه جناب آقاي طيبي مدیری توانمند،‌ متواضع، متدین و باتقواست و مطمئن هستم كه گذران امورات دانشگاه بعد از اين بهتر و سريعتر خواهد بود..

قلي پور همچنین با تشكر و ابراز رضايت از عملكرد كليه كاركنان در دوران مديريت خود، از آنان خواست تا با توکل به خداوند و عنایت حضرت ولیعصر (عج) و عمل كردن خالصانه  و متعهدانه به قوانين و دستورات سرپرست جديد مركز تمهیدات لازم براي تعالي و رشد مركز علمي كاربردي دادگستري قم در تربيت و پروش دانشجويان فرهيخته و توانمند در عرصه علم و دانش را فراهم كنند. 

در ادامه جناب آقاي طيبي ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت و تلاش بسیار ثمربخش جناب آقاي قلي پور در طول مدت مسئولیت در دانشگاه علمي كاربردي دادگستري قم، ايشان را مديري متعهد، دقيق و توانا  خواند كه با روحیه مسئولیت پذیری بالا،  مشكلات دانشگاه را در طول اين مدت بر طرف كرده و ثبات و آرامش خوبي را بر فضاي دانشگاه حاكم كرده است در ادامه ايشان با آرزوي موفقيت و پيشرفت براي جناب آقاي قلي پور در مسئوليت جديد و ساير عرصه هاي زندگي جلسه را كه در فضايي بسيار ساده و صميمي برگزار ميشد، به پايان برد.

در پايان نيز كليه كاركنان با اعلام رضايت از حسن خلق و ملاطفت هاي جناب آقاي قلي پور، از زحمات و تلاشهای صادقانه و مؤثر ايشان که باعث بهبود سطح علمي دانشگاه شده و رضایتمندی دانشجويان و كاركنان را بهمراه داشته است تقدیر و تشکر نمودند. لازم به ذكر است جناب آقاي طيبي قبلا نيز سمت قائم مقام رئيس مركز را بعهده داشته اند.