«چهارمین مسابقه ملی نانو»

 

به اطلاع كليه علاقه مندان مي رساند ستاد ویژه توسعه فناوری نانو (زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست محترم جمهوری)،   با هدف ایجاد فضای رقابتی سالم به منظور افزایش آشنایی دانشجویان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و جهت‌دهی فعالیت‌های آموزشی و حمایت‌های تشویقی اقدام به فعالیت می نماید. 

در این راستا،  ستاد از کلیه انجمن های علمی و گروه های علمی – فرهنگی دانشجویی که اقدام به برگزاری سمینار ترویجی نانو و گارگاه آموزشی و ... نمایند بر اساس آیین نامه، حمایت مالی به عمل خواهد آورد . 

شایان ذکر است که تا کنون 3 نهاد ترویجی از دانشگاه جامع علمی کاربردی در ستاد نانو به ثبت رسیده است و از حمایت ستاد نانو بهره می گیرند که شامل « موسسه آموزشی آماد و پشتیبانی شهید دستواره ، انجمن معدن دانشگاه علمی کاربردی آباده و انجمن علمی نانو فناوری دانشگاه علمی کاربردی میناب» می باشند . 

در این راستا مراکز علمی کاربردی که علاقه مند به فعالیت در این زمینه می باشند می توانند با ثبت نهاد ترویجی در این ستاد، حمایت های این ستاد را دریافت و فعال ترین نهاد ترویجی به عنوان قطب نانو از تسهیلات ویژه این ستاد بهره مند شود . 

با توجه به برگزاری «چهارمین مسابقه ملی نانو» که با همکاری ستاد و کمیته فناوری نانو وزارت علوم تحقیقات و فناوری در اردیبهشت ماه 93 برگزار می گردد، از علاقه مندان به شرکت در این مسابقه دعوت به عمل می آید .

 علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات در خصوص نحوه ثبت نام نهاد ترویجی ، حمایت های تشویقی ستاد ویژه تو سعه فناوری نانو،  به وب سایت www.nano.ir  در بخش بانک های اطلاعاتی نهادهای ترویجی، مراجعه نمایند. راه های ارتباطی جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88865579-021 ، و یا مکاتبه ایمیل   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  می باشد.

 لازم به ذکر است هزینه ثبت نام 000/200ریال و از طریق نهاد های ترویجی مراکز آموزشی000/100 ریال می باشد . افرادی که از طریق نهاد ترویجی شهید دستواره به آدرس : www.dastvareh.ir  اقدام به ثبت نام نمایند و جزء نفرات اول باشند علاوه بر جوائز نانو جوائز نقدی و لوح سپاس به شرح زیر دریافت خواهند داشت: 

به نفر اول تا ششم به ترتیب از 000/000/7 تا 000/000/2 ریال و نفر هفتم تا دهم جوائز غیر نقدی اهدا خواهد شد.

اتمام ثبت نام تا تاریخ 28/12/92 و شروع مسابقه 19 اردیبهشت 93 می باشد . خواهشمند است اقدامات لازم جهت اطلاع رسانی مناسب به انجمن های علمی و دانشجویان علاقه مند مبذول فرمایید . به پیوست پوستر و بروشور مسابقه ارسال می گردد.